אמנת החברה

חברת גורי עצמון שניר בע”מ רואה לנגד עיניה את צרכיהם הייחודיים של כל אחד מלקוחותיה, תוך שימת דגש על איכות ומגוון המוצרים, התאמתם לצרכי הלקוח בתנאי שוק משתנים, אספקה מהירה, מענה מקצועי ושרות אדיב של צוות המשרד, אנשי המכירות ונהגי החלוקה.

אנו מאמינים בשיפור מתמיד ולפיכך מטפחים תרבות ארגונית של חתירה למצוינות ומשקיעים משאבים נרחבים במוצרים ובשירות למען הלקוח.

 איכות. הנהלת גורי עצמון שניר בע”מ רואה ערך עליון לאיכות המוצרים ומקצועיות השרות. בוחנת את אפקטיביות מערך האיכות באופן מתמיד ומציבה מטרות איכות מחמירות, על סמך נתוני הווה ועבר ומתוך שאיפה לשיפור מתמיד.

 שביעות רצון. החברה מאמינה ביחסי גומלין עם ציבור לקוחותיה. על מנת להבטיח השגה, שמירה ושיפור של שביעות רצון הלקוחות, מנהלי החברה ועובדיה פועלים ללא הרף במקצועיות ובאדיבות על מנת לספק ולענות על צרכי כל לקוח בהתאם לתקנים והנהלים העומדים לנגד עיני החברה כולה.

שקיפות. עבודה בשקיפות מלאה מול לקוחותינו היא אחת מאבני היסוד לניהול תקין. הנהלת החברה דואגת לחזק באופן שוטף את תחושות האמון והביטחון של הלקוחות ברצון וביכולת שלנו  לספק להם שירות מותאם לצורכיהם ולציפיותיהם.

גמישות. בעולם מודרני מתקדם, בו צרכי הלקוחות והשוק משתנים בקצב מהיר, חברתנו מתעדכנת ומעדכנת באופן שוטף את מלאי המוצרים, תוך הסתכלות רחבה ופרטנית בשינויים לצורכי הלקוח בכל מוצר ומוצר על מנת להבטיח כי הלקוח מקבל את המוצר המוגמר עד לשביעות רצונו המלאה.

זמינות. בעידן טכנולוגי מתקדם אנו פועלים למתן מענה מקצועי בזמינות גבוהה, אדיבות וטיפול בכל שאלה ופנייה באופן מהיר.

 ותורתנו על רגל אחת: 

הנהלת גורי עצמון שניר בע”מ קובעת שאיכות המוצרים, אמינות ושירות הן אבני היסוד העומדים לנגד עיננו בשרות ללקוח!